Piriapolis

Kytarové Duo „Piriapolis“ se zabývá hudbou ve vlastních, autorských úpravách. Jsou to ve většině skladby ze světového, repertoárového zlatého fondu. Jak již název „Piriapolis“ napovídá, je vystoupení souboru vedeno ve velmi kosmopolitně pojatém duchu, s průvodní slovem buďto v češtině nebo v angličtině. Kosmopolitnímu pojetí odpovídá také repertoár souboru, který lze rozdělit do několika stylů: - Dixieland, Ragtime, Oldies - Spanish songs and Afro-latin Music - Swing, Evergreen, Jazz - Pop music songs. Namátkou několik titulů z repertoáru dua: Wave, Spain, Desafinado, Honey Pie, Lady Madonna, Hey Jude, Tears In Heaven, Georgia On My Mind, Satin Doll, What a Wonderful World, The Entertainer, Maple Leaf Rag, . . . . .

Oba hudebníci jsou absolventi hudební akademie a pravidelně koncertují po celé Evropě, spolupracují mj. se španělským kytaristou a skladatelem Jordi Torrensem, (spoluhráč Armanda Manzanera, Paco de Lucíi, Rafaela Basurta, Mayte Martín a dalších hvězd), se kterým absolvovali jeho turné po Čechách v letech 2007, 2008, 2009, a také spolupracovali na jednom s jeho CD.

Vystoupení je v délce 2 hodin s 20 minutovou přestávkou. Show má vysoký opticko-estetický standard a v určitých případech je jeho součástí také převlek pro druhou část vystoupení.

Zastoupení: hudební a párty agentura mma-prague.
Technické požadavky:
2x line out, 2x odposlech, 2x židle bez bočních opěradel, samostatná, uzamykatelná šatna.